آقای حیدری ابراز داشت: اولویت و راهبرد اساسی بانك ملی ایران در حال حاضر،‌ ارتقای بهره‌وری است.


مدیرعامل بانك در جمع مسئولان و روسای شعب اداره امور شعب استان كرمانشاه افزود: بهره‌وری دارای دو بخش اثربخشی و كارایی است كه بر این اساس تمامی فعالیت‌های بانك باید اثربخشی و كارایی در پی داشته باشد.

وی در این مراسم كه آقایان خواجه حسنی عضو هیأت مدیره و شهبازی مدیر امور اعتباری نیز وی را همراهی می‌كردند، گفت: سرانه سپرده كاركنان و شعب شاخص مهم ارزیابی ماست كه با توجه به قدمت و جایگاه بانك ملی ایران، همواره باید رتبه اول را در اختیار داشته باشیم و همه همكاران باید به این مهم توجه كنند.

مدیرعامل با عنوان اینكه هیچ شیوه تبلیغی بهتر از ایجاد رضایت در مشتریان نیست، اظهار داشت: باید به نوع رفتارها و عملكردها در سطح بانك توجه گردد و با شناسایی مشتریان سپرده‌گذار، رضایت آنها حاصل شود.

 وی با تاكید بر لزوم توزیع بهینه شعب در تمامی نقاط شهر ادامه داد: در حال حاضر كاری واجب‌تر از وصول مطالبات معوق وجود ندارد كه همه باید در این خصوص حساس باشند.

در بخش دیگری از این مراسم آقای حیدری ضرورت استفاده بیشتر از ابزار ضمانتنامه جهت افزایش درآمد بانك را یادآور شد. وی در خصوص خدمات نوین بانك ابراز داشت: باید خدمات غیر حضوری و الكترونیك گسترش یابد تا بتوانیم خدمات جوان‌پسند را به جامعه ارائه كنیم.

 آقای حیدری مسئولیت مدیران را آزاد كردن انرژی كاركنان دانست و بر لزوم نظارت مداوم و هوشمندانه مسئولان شعب بر امور تحت نظر خود تاكید كرد.

در ادامه این مراسم آقای خواجه حسنی با بررسی عملكرد اداره امور شعب استان كرمانشاه گفت: مهمترین مسئولیت روسای شعب، تربیت نیرو و جانشین پروری است زیرا آینده بانك در گرو تحقق این مهم است. عضو هیأت مدیره بر ضرورت جایگزینی آموزش‌های كاربردی به جای آموزش‌های آماری تاكید كرد و ابراز داشت: نظارت مسئولان شعب باید بر امور بیشتر شود.

 در عین حال فعالیت‌ها باید به نحوی باشد كه برای مشتریان جاذبه داشته باشد. مدیر امور اعتباری نیز در ادامه بیان داشت: تمامی مسئولان و كاركنان باید با جدیت بیشتر، برنامه‌ریزی و اعمال شیوه‌های علمی از ایجاد مطالبات معوق جلوگیری كرده و در جهت وصول حداكثری مطالبات معوق نیز بكوشند.

 در ابتدای این مراسم نیز آقای محمدی سرپرست اداره امور شعب استان كرمانشاه، به ارائه گزارشی از عملكرد اداره امور شعب پرداخت.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 آذر 1391    | توسط:    |    |
نظرات()