طی حکمی ازسوی دکترهمتی مدیرعامل بانک ملی ایران،حسن مونسان به سمت سرپرست اداره امورشعب استان سمنان منصوب شد.


به گزارش بی ام آی نیوز ،مراسم معارفه سرپرست جدید  اداره امور شعب استان سمنان با حضور مدیر امور شعب منطقه دو کشور و استاندار سمنان برگزار گردید.

منوچهر رضانیا عصر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیر اداره امور شعب بانک ملی در استان سمنان، اظهار داشت: باید در این شرایط اقتصادی، وضعیت تولید و تولید کنندگان درک شود. برهمین اساس نیز، حمایت از این بخش به عنوان رویکرد مهم بانک ملی ایران قرار گرفته است.

مدیر امور شعب بانک ملی ایران در منطقه ۲ کشور با اشاره به اینکه بانک‌ها به عنوان بنگاه‌های اقتصادی باید به فکر سودآوری باشند تصریح کرد: بانک ملی ایران در این زمینه موفق است.

رضانیا از مردم به عنوان سهامداران اصلی بانک ملی ایران یاد و تأکید کرد: بانک ملی ایران در کنار توجه به سودآوری، مسائل معیشتی مردم را درک و به آن توجه کرده است.

وی تصریح کرد: مدیران بانک ملی ایران در کنار نگاه به سودآوری برای این بانک و افزایش منابع، کمک به تولید و پشتیبانی از نسل جوان را در اولویت خود قرار داده‌اند.

مدیر امور شعب بانک ملی ایران در منطقه ۲ کشور از ایجاد تمهیداتی برای استمهال بدهی واحدهای تولیدی بدهکار به بانک ملی ایران در سطح کشور خبر داد.

در این نشست ضمن تقدیر از زحمات علیرضا کلانتری، حسن مونسان به عنوان مدیر جدید اداره امور شعب بانک ملی در استان سمنان معرفی شد.

پایگاه خبری بی ام آی نیوز ،انتصاب شایسته جناب آقای حسن مونسان را به عنوان سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان سمنان تبریک عرض نموده ،رجای واثق دارد حضور ایشان در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله بار گرانی از تجربه ،نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش آن اداره  محترم ،خواهد گردید.

دوام توفیقات و مزید عزت و سلامت ایشان را از جهاندار جان آفرین  مسالت دارد.


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 مرداد 1394    | توسط:    |    |
نظرات()